Afroditbet’e üye ol, siteye minimum 200 TL tutarında yatırım yap, slot alanında bahis yapacaksan %50 slot yatırım bonusu alarak kazanç sağlamaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

– Slot Bölümünde hergün geçerli ilk yatırımınıza minimum 200 TL ve üzeri olmak şartıyla yatırdığınız miktarın (%50″si) kadar bonus alabilirsiniz.
Alabileceğiniz maksimum bonus miktarı 500 TL’dir.
– Bu promosyondan Slot bölümünde günde birdefa yararlanabilirsiniz.
– Bu promosyondan Yatırım tutarınızın maximum 10 (on) Katı Kazanç elde edebilir ve çekebilirsiniz.. Geriye Kalan tutar bakiyenizden silinecektir.
– Gün içerisindeki diğer yatırımlarınıza %20 Yatırım Bonusu veya Kayıp / Discount alabilirsiniz.
# Çevrim şartlarına uygun olmayan oyunlar le bakiyesini yükseltip sonra çevrim şartlarına uygun oyunlarda da çevrim yapan üyelerin kazançları ve bonusu iptal edilip bakiyesi yatırmış olduğu anaparası şeklinde düzenlenecektir.
# Aldığınız Bonus ve Anaparanızın toplamı kadar Slot Bölümünde (Slotlar) 6 (altı) katı kadar oyunlara dahil olmanız gerekmektedir.
# Tüm Slot sağlayıcılarında mevcut bulunan free spin satın alma özelliği taşıyan tüm oyunlarda Anapara veya Bonus çevrimi tamamlanmadan Freespin satın alınması uygun değildir. Kazanc sağlanması durumunda bakiyeniz Yatırım tutarınıza çekilecektir.
# Afroditbet bünyesindeki tüm slot sağlayıcılarında mevcut bulunan freespin satın alma özelliği taşıyan tüm oyunlardan herhangi birinde Freespin satın alınmışsa olası kazanç halinde ödenecek tutar ilgili yatırım miktarının en fazla 5 katıdır.
# Anapara veya Bonus çevrimi tamamlanmadan başka alanlarda oyunlara katılım sağlayan oyuncuların kazançları hesaplarından silinecektir.
– Bonus bakiyesinin sıfırlandığı durumlarda eğer çevrim bitmedi ise, geriye kalan çevrim ana kasa bakiyesinden devam edecektir.

# Profilinizdeki Bonus Sekmesinde bulunan (IPTAL BUTONU) bonusu ve bonus bakiyenizin kazancını silmektedir. İsteyerek veya yanlışlıkla silinen bonuslar, sistemsel olarak tekrar eklenemez ve yeni bir bonus talep edilemez.
Daha detaylı bilgi için GENEL SİTE ve BONUS KURALLARI’ nı Okuyunuz.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)