Betist’e üye olup ilk yatıırmınızı yapmanız halinde 2500 TL tutarında ilk yatırım bonusu ve bu bonusa ek olarak bedava freespinler alarak kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.

BONUSU ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

SLOT İlk Yatırımlarına Özel %200 e Varan Yatırım Bonusu ile Free Spin Al ve Heyecana Ortak Ol!

Betist Slot severleri de düşünüyor. Yapacağınız ilk 3 yatırıma ( 1. Yatırımınıza %100 500 TL ye kadar – 2. Yatırımınıza % 50 1000 TL ye kadar – 3. Yatırımınıza %50 1000 TL ye kadar ) Toplam %200 yatırım bonusu ile Slot keyfinizi en tepeye taşıyoruz. Ayrıca Discount Alamayacağım diye üzülmenize de gerek yok. 3 yatırımınızı da kaybetmeniz durumunda ilk 3 yatırımınızın toplamının %10 u kadar Free spin alabilir ve slot keyfinizi sürdürebilirsiniz.

Promosyon 20.02.2021 İtibari İle Geçerli Olup Daha Önce Yatırım Yapmış Olan Üyelerimiz’ de Promosyondan Yararlanabilir.

Promosyondan Yararlanabilmeniz İçin Minimum 100 TL Yatırım Yapmış Olmanız Gerekmektedir.

Promosyondan Faydalanabilmeniz İçin Para Yatırımınız Onaylandıktan Sonra Bakiyenizi Kullanmadan Önce Canlı Destek Ekibinden Slot Yatırım Bonusu Talebinde Bulunmanız Gerekmektedir.

Bu Promosyonun Çekilebilir Duruma Gelmesi İçin Bonusun 40 Katı Kadar Slot Oyunlarına Katılması Gerekmektedir.

Alabileceğiniz Bonus Miktarı: İlk Yatırıma Özel 500 TL ye Kadar %100 – İkinci Yatırıma Özel 1000 TL ye Kadar %50 – Üçüncü Yatırıma Özel 1000 TL ye Kadar %50.

Promosyondan Yararlanmanız Durumunda Bu Promosyon Nezdinde Çekebileceğiniz Maksimum Miktar Yatırım Miktarınızın 20 Katı Kadardır.

Bu Yatırımlarınızın Tamamını kaybetmeniz Durumunda 3 Yatırımınızın Toplamının %10 Kadar Free Spin Almaya Hak Kazanırsınız.

Almış Olduğunuzun Free Spinlerin Herhangi Bir Çevrim Şartı Bulunmamakla Beraber Tek Sefer Olmak Kaydı İle Minimum 200 Maksimum 1000 TL Çekim yapabilirsiniz. Kalan Miktar Silinecektir.

ÖNEMLİ NOT: Promosyondan Yararlanmanız Durumunda Sadece Slot Oyunlarına Katılabilirsiniz. Farklı Oyunlardan Kazanç Elde Etmeniz Durumunda Bakiyeniz Silinecektir.

Betist Bu Promosyonu Değiştirerek İptal Etmek, Geliştirmek veya Red Etme Hakkına Sahiptir.

Bahsin Yeni Adında Bol Şans ve Keyifli Oyunlar Dileriz.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)