Betlio, arkadaşını davet edenlere özel olarak %15 ekstra bonus veriyor. Arkadaşını Betlio sitesine senin üzerinden üye yap sen de bonus kazan o da kazansın.

BONUSU ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Şartları

Üye olan arkadaşının ilk yatırımının %10’u bakiyende! Üstelik, çevrim şartsız ve tek seferde 500₺ ‘ye kadar kazanç imkanı ile!

Referansınızla, Betlio’ya üye olan her arkadaşınızın ilk yatırımı üzerinden, %10 çevrimsiz hediye bonus kazanabilirsiniz. Ayrıca üye olan arkadaşınız, yatırımına %15 çevrimsiz bonustan yararlanabilir.

• Bonustan yararlanabilmek için, en az 1 aydır aktif bir üyeliğinizin ve en az 1 adet yatırım işleminizin olması gerekmektedir.

• Arkadaşınız üyeliğini tamamladıktan sonra ilk bir ay içerisinde en az 100₺ ‘lik yatırım yapmalıdır. Sadece ilk yatırım için hediye alabilirsiniz.

• Bonus talebinde bulunmak için; Arkadaşınızın ilk yatırımından sonra, 48 saat içerisinde canlı destek hattına bağlanıp, arkadaşınızın isim – soyisim ve kullanıcı adı bilgilerini vermeniz yeterlidir. Geçmişe dönük bonus talepleri dikkate alınmamaktadır.

• Canlı destek hattından talepte bulunduğunuzda, 24 saat içerisinde arkadaşınızın yatırım miktarının %10’u kadar hediye bakiyenize aktarılacaktır.

• Tek seferde en fazla 500 ₺ hediye kazanabilirsiniz. Hediye bonus çevrimsizdir (ana para çevrimine tabidir). Bonusun 20 katına kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)