Betlondra’ya üye ol, siteye üye olduktan sonra arkadaşını üye yap ve arkadaşını getir bonusu alarak kazanç sağlamaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1) Bu Promosyon eski ve yeni tüm BETLONDRA.COM üyeleri için geçerlidir.

2) Arkadaşınızın yaptığı ilk yatırımın %15’i kadar arkadaş bonusu alabilirsiniz.

3) Sadece sen değil arkadaşların da kazanacak. Üye yaptığın arkadaşın yaptığı ilk yatırımın %100’ü kadar İlk yatırım bonusu alabilir. Bunun için en az 100 TL yatırması gerekmektedir.

4) Bonusunuzun hesabınıza geçmesi için canlı desteğe bağlanarak arkadaşınızın kullanıcı adı, adı soyadı, TC kimlik numarası ve yaptığı yatırımın miktarını belirtmeniz gerekmektedir.

5) Bonusunuzun çekilir hale gelebilmesi için minumum kuponda 1 karşılaşma 1.40 oranından 3 kat çevirmeniz gerekmektedir. Ayrıca casino alanında çekilebilir hale gelebilmesi için 10 katı kadar çevirmeniz gerekmektedir.

6)  Bonusunuzu arkadaşınızın yatırımından sonra 24 saat içerisinde talep etmeniz gerekmektedir.

7) Bu bonusumuzdan maksimum 500 TL yararlanabilirsiniz.

8) Bu promosyondan faydalanabilmeniz için arkadaşınızın yatırımından daha önceden sitemize en az minumum 100 TL değerinde para yatırma işlemi yapmış olmanız gerekmektedir. Bu promosyondan aldığınız miktarın maksimum 5 katını çekebilirsiniz.

9) Betlondra bu bonusu haber vermeksizin iptal etme, geri çekme veya kural ve şartlarını değistirme hakkını saklı tutar. Ayrıca gerekli gördüğü kişilere ait hesaplara bonus vermeme hakkını da saklı tutar. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.

Genel BETLONDRA.COM Kural ve Şartları geçerlidir.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)