Betsilin’e hafta sonu yapacağınız 3 adet yatıırm işlemine %10 oranında kayıp bonusu hediye. Bu bonustan yararlanıp sitede kaybettiklerinizi tekrar kazanmaya başlayabilirsiniz.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1. Cumartesi ve Pazar günleri 3 Adet yatırım işleminizin olası kayıp durumunda toplam yatırımınızın %10′ u Kayıp Bonusu olarak eklenmektedir.
2Bonustan yararlanabilmeniz için yatırım işleminizde yapacağınız 3. yatırımınızın 1. ve 2. yatırımınızdan fazla olması gerekmektedir ayrıca yatırımlarınız arasında maks 500₺ fark olması gerekmektedir ( her yatırımınız min 20 ₺ olmalıdır ). Örneğin 1.000₺ + 1.000₺ + 20₺ yatırım yapmanız durumunda veya 50₺ 55₺ ve 1.000₺ gibi yatırım sağlamanız durumunda bonus hakkınız bulunmayacaktır. (Aynı anda 3 yatırım gerçekleştirerek bu promosyondan faydalanamazsınız.)
3. Çekim işlemi gerçekleştirildiği an yatırım adedi sıfırlanır. Çekimden 24 saat sonra yapılan yatırım 1. olarak baz alınarak daha sonra gerçekleştirilen yatırımlar üzerine eklenerek devam eder.
4. Kayıp Bonusu talep edebilebilmesi için açık bahis ve bakiyenin bulunmaması gerekmektedir.
5Bonustan yararlanabileceğiniz max. miktar 500 TL ile sınırlandırılmıştır.
6. Freebet tanımlandığında yatırım sayısı tekrar sıfırlanacaktır ve hesaplanan yatırımlar için herhangi bir hakkınız kalmayacaktır.
7. Yapmış olduğunuz yatırımlarınıza site içerisinde bulunan aktif bonuslardan kullanmanız Kayıp Bonusu kampanyasından yararlanmanıza engel değildir.
8. Max.kazanç alınan Kayıp Bonusu’nun (minimum 100tl olacak şekilde) 10 katıdır.10 katından fazla kazanç sağlanması durumunda extra miktar silinecektir.
9. Bu promosyon bütün yatırım yöntemleri için geçerlidir.
10.Betsilin, promosyonları suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan veya Betsilin genel kural ve şartlarını ihlal eden kullanıcıların hesaplarını askıya alma ve kapatma hakkını saklı tutar.
11.Son 3 yatırım kaybının öncesinde 24 saat içerisinde çekim işlemi gerçekleştirmiş kullanıcılar bu promosyondan yararlanamamaktadır.

Genel Bonus Kuralları ve Şartları geçerlidir.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)