Betsilin en az 20 TL yatırım yap, kayıp yaşaman halinde %30 oranında tombala kayıp bonusu al ve kazanç sağlamaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1-Bu promosyon yalnızca ”TOMBALA” bölümündeki kayıplarınız için geçerlidir.
2-Yatırım miktarı farketmeksizin %30 Sabit Tombala Discounttan faydalanabilirsiniz.
3- Discounttan yararlanabilmeniz için en az 20 TL nakit kaybınızın olması gerekmektedir,ayrıca herhangi bir bölümde bakiyenizin ve kazanma ihtimali olan açık spor bahsi kuponunuzun olmaması gerekmektedir.
4-. %30Tombala Discounttan yararlanabilmeniz için ”BONUS TALEP” kısmından bonusunuzu talep etmeniz gerekmektedir.

5- Almış olduğunuz discountu dilediğiniz alanda kullanabilir ya da çevrim şartı olmaksızın çekim talebinde bulunabilirsiniz. Bonusunuzun maksimum 25 katı kadar çekim yapabilirsiniz . 25 katından fazla bakiye kurallar geregi sıfırlandırılacaktır .Geçmişe dönük discount talepleri dikkate alınmamaktadır. Bakiyenizin sıfırlanmasının ardından maksimum 24 saat içerisinde canlı destek hattına bağlanarak talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

6-.Yatırım bonuslarından faydalanan üyelerimiz, aynı yatırım için Tombala Discount’u talep etme hakkına sahip değildir.

7-Kullanıcının discountu kötüye kullandığı ya da kural dışı hareketlerde bulunduğu tespit edilirse, Betsilin söz konusu discountu iptal etme ve kullanıcı hesabını süresiz kapatma hakkını saklı tutar.

8- Betsilin herhangi bir bonustaki kural ve şartları değiştirme ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda Betsilin tarafından alınan kararlar bağlayıcı nitelikte olacaktır.

Genel Kurallar ve Şartlar Geçerlidir.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)