Elexusbet’e üye ol, siteye minimum 250 TL tutarında yatırım yap, yapacağın her yatırım için 250 TL tutarında freespin alarak kazanmaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA 

Bonus Kuralları

  1. Her gün sonu o gün içerisinde minimum 250₺ yatırım yapmış olan tüm üyelerimize 00:00′ dan sonra 50 FreeSpin eklemesi yapılmaktadır. (%100 Taraf ve %100 Hoş geldin bonusu alan üyeler talep edemez. 24 saat içinde çekimi olan üyelerimiz Her Güne Özel 50 FreeSpin bonusundan yararlanamamaktadır. )
  2. Bu promosyondan o gün içerisinde minimum yatırım şartı miktarı değerince yatırım yapmış olan tüm üyelerimiz faydalanabilir.Her kullanıcı bu promosyondan günde 1 defa faydalanabilmektedir.
  3. FreeSpin‘in herhangi bir şartı mevcut değildir. Freespin miktarının tamamını 1 defa çevrimeniz halinde bonus anaparaya aktarılır. Netent sağlayıcısı oyunlarında oynanabilir ve FreeSpinler’den yapılan kazançlar ile site üzerindeki her oyunda oynanabilirsiniz.(Spor bahisleri hariç)
  4. Freespin ile her üye sadece bir kez çekim yapabilirler. Gün Sonu Freespin ile elde edilen kazanç maksimum 150 TL ‘dir üst bakiyeler silinmektedir. Aynı şekilde, maksimum kazanç miktarı 150 TL şeklindedir.Freespin kullanım süresi 15 gündür.15 gün boyunca kullanılmayan freespinler sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.
  5. Çekim esnasında Kimlik bilgileri doğrulanamayan kullanıcıların hesapları kapatılarak elde ettikleri kazanç silinecektir. Kullanıcıların bilgilerini eksiksiz olarak doldurması gerekmektedir.
  6. “Elexusbet” bu promosyonu istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkini saklı tutar.
  7. 7-Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı email hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile ait fertlerden sadece biri bu bonustan faydalanabilir. “Elexusbet” istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. Bonus suistimali yapan ve tespit edilen üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip) sadece yatırılan ana para bakiyede kalacak şekilde işlem yapılacaktır.
Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)