Gorabet’e üye ol arkadaşını üye yap ve arkadaşını getir bonusundan yararlanarak kazanç sağlamaya başla.

BONUSU ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

  1. Bu promosyondan yararlanabilmeniz için; en az 1(bir) defa para yatırmış aktif bir Gorabet üyesi olmanız gerekmektedir.
  2. Bonusunuz hesabınıza geçmesi için; sitemize kayıtlı e-posta hesabınızdan, arkadaşınızın kullanıcı adı, İsim soyisim, TC kimlik numarasını belirten bir mail atmanız ve Üye yaptığınız arkadaşınızın da mail adresinden sizin bu önermeyi gerçekleştirdiğinizi belirten (Sizin İsim, soyisim ve kullanıcı adınızı bildiren) bir maili [email protected] mail adresine mail atması gerekmektedir. (Arkadaşınızın yatırımının onaylanması gerekmektedir, henüz onaylanmamış bir yatırım için bonus talep edilemez.)
  3. Arkadaşınız üye olup ilk yatırım işlemini gerçekleştirdikten sonra, yatırım miktarının %20’si kadar bonus alabilirsiniz. (Üye olan arkadaşınız herhangi bir promosyondan faydalanabilir.)
  4. Her bir arkadaşınız için kazanabileceğiniz en fazla bonus miktarı 100 TL’dir. Gün içerisinde bu promosyondan, promosyon şartları her birinde ayrı ayrı gerçekleştirmek kaydı ile her yaptığınız yeni üye ve her yaptığınız üyenin yaptığı ilk yatırımı için ayrı ayrı için faydalanabilirsiniz.
  5. Promosyondan elde edeceğiniz kazanç ile minimum 200 TL maksimum 1000 TL çekim işlemi yapabilirsiniz.
  6. Herhangi bir promosyonun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.Gorabet yönetimi; promosyon ile ilgili kuralları, sebep göstermeksizin değiştirme,kaldırma ve güncelleme hakkını saklı tutar.
  7. Tüm bonus kampanyalarında “Bonus Genel Şartları” geçerlidir.
Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)