Mariobet’e üye ol, sitede kazanç sağlayıp çekimini yap, çekim işlemini sosyal medya hesaplarında paylaş ve çekim paylaş bonusu ile kazanmaya tekrar başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1. Bu kampanya Mariobet destek ekibinin sosyal medya sorumluları tarafından gerçekleştirilmektedir. Tüm soru ve talepleriniz için [email protected] adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

2. Çekimini paylaş bonusundan faydalanabilmeniz için Facebook, Twitter ve Instagram adreslerimizi öncelikle takip etmeniz gerekmektedir. Ardından sosyal medya hesaplarınızdan resmi Mariobet hesabımızı etiketleyerek, çekim işleminizi dair memnuniyetinizi belirten bir paylaşım yapmalısınız. 

3. Facebook sayfamızı takip ettikten sonra, ‘Tavsiye Yaz’ butonuna tıklayarak, daha önce almış olduğunuz çekim işleminizin ekran görüntüsünü, en az 3 arkadaşınızı etiketleyerek, kısa bir cümle ile paylaşınız.
Örnek 1
Örnek 2
4. Twitter: Twitter hesabımıza yukarıdaki linkten giriş yaptıktan sonra, mariobetsociall resmi twitter hesabımızı öncelikle takip ediniz. Aynı sayfada ‘Tweetle’ butonuna tıklayınız. @mariobetsociall retweet mesajından sonra; #mariobet etiketini de mesajınıza ekleyiniz.  En az 3 ardaşınızı daha etiketleyerek, çekiminiz ile ilgili kısa bir cümleyi ve ilgili çekim işleminizin ekran görüntüsünü mesajınıza ekleyerek, ‘ReTweet’ ediniz (Tweetle butonuna tıklayınız).
Örnek 1
5. Instagram: Instagram hesabımıza yukarıdaki linkten giriş yaparak öncelikle socialmariobet resmi instagram sayfamızı takip ediniz. Sayfada paylaşılmış olan son gönderi altına yorum yap butonuna tıklayınız.  Yorumunuza ‘ @socialmariobet ‘ ile başlayarak #mariobet etiketini ve en az 3 arkadaşınızı daha ‘ @ ’ ile yorumunuza etiketledikten sonra, çekiminiz ile ilgili kısa bir cümle yazarak yorumunuzu paylaşınız.
Örnek 1
Örnek 2
6. İlgili hesaplarınızda yaptığınız paylaşımların ekran görüntülerini, [email protected] mail adresimize, kullanıcı adınız, facebook hesabınızın adı, instagram hesabınızın adı ve twitter hesabınızın adı ile birlikte, tarafımıza çekimini paylaş bonusu istiyorum şeklinde iletiniz.

7. Çekimini paylaş bonusu talep edebilmeniz için herhangi bir alanda bakiyeniz olmamalı, sonuçlanmamış kuponunuz bulunmamalıdır. Bu bonustan kullanıcı bir hafta içerisinde bir kere faydalanabilir.

8. Çekimini paylaş bonusundan bir üyenin alabileceği maksimum bonus miktarı 25 liradır. Aldığınız bonus ile maksimum 20 katına kadar çekim talebinde bulunabilirsiniz.

9. Çekimini paylaş bonusundan faydalanabilmemiz için son bir hafta içerisinde en az 500TL değerinde çekim işleminiz bulunmalıdır.

10. Çekimini Paylaş bonusunun çevrim şartı bulunmamaktadır. Tüm alanlarda oyunlara katılım sağlayabilirsiniz.

11. Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise hiçbir sebep sunulmadan Mariobet hesabı askıya alınabilir veya bakiyesi kaldırılabilir.

12. Bu bonusumuzundan yararlanan üyelerimiz tüm hüküm, kuralları ve şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

 

Mariobet bol şanslar ve keyifli oyunlar diler.
Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)