Onwin’e üye ol, minimum 100 TL tutarında yatırım yap, herhangi bir alanda kayıp yaşaman halinde %20 çevrimsiz kayıp bonusundan yararlanarak kaybettiklerini tekrar kazanmaya başla.

BONUSU ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1. Bu kampanya 13.12.2021 Pazartesi gününden itibaren bir sonraki duyuruya kadar devam eder.

2. Gerçekleştirdiğiniz yatırım için yatırım bonusu almış iseniz kayıp bonusundan faydalanamamaktasınız.

3. Bu kampanyadan yararlanmak için en az 100 TL yatırım yapılması gerekmektedir. İadeler en az 100 TL net kaybınız olması halinde ödenecektir.

4. Bonusunuzu canlı destek hattından talep etmeniz gerekmektedir.

5. İade hakkını kullanmak isteyen kullanıcıların bakiyesi 0 olmalı, aktif (açık) kuponu bulunmamalıdır. 

6. Gün içerisindeki yatırım bonusu alınmamış yatırımlarınızdan doğan kayıp bonusu haklarınızı en geç 02:00’a kadar talep etmeniz gerekmektedir.

Hesaplama Yöntemi:

Bonus Alınmamış Toplam Yatırımlar – Toplam Çekim = Net Kayıp

7. Hesaba aktarılan kayıp bonusunun her hangi bir çevrim şartı bulunmamaktadır. 200 TL üzerinde alınan nakit iadenizi dilerseniz direkt olarak çekebilir veya oyunlara katılım sağlayarak kazanç elde edebilirsiniz.

8. Bu kampanyadan alınabilecek en yüksek iade tutarı 10.000 TL’dir. İade tutarından en fazla alınan bonus miktarının 30 katı veya toplamda 100.000 TL kazanç elde edilebilir. Kullanıcı ilk hangi sınıra ulaşır ise o miktara göre hesaplama yapılır. 

9. Yukarıdaki belirtilen tutarda kazanç iade tutarı veya elde edilen kazançlar ile çekim yapmadan önce yatırım yapılır ise Nakit iade bonusu çekim yapılmadan önce silinecektir.

10. Bu kampanyada ONWIN Genel Bonus Çevrim Kuralları ve Şartları geçerlidir. 

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)