Tipobet’e üye olup yatırım yapıp spor alanında minimum 100 TL tutarında kayıp yaşamanız halinde %10 çevrimsiz spor kayıp bonusu alarak kaybettiklerinizi tekrar kazanmaya başlayabilirsiniz.

BONUSU ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1. Bu promosyondan yararlanabilmek için yapmanız gereken yatırım miktarı en az 100 TL’dir.

2. Yatırmış olduğunuz miktarın tamamını spor bahislerinde kaybetmeniz durumunda bu promosyondan yararlanabilirsiniz. 

3. %10 Discount (iade) bonusu tüm yatırım yöntemleri için geçerlidir.

4. Discount (İade) Bonusu talep edebilmeniz için herhangi bir alanda bakiyeniz olmamalı, açık veya henüz sonuçlanmamış kuponunuz bulunmamalıdır.

5. Discount Bonusunu Canlı Destek ekibimize bağlanarak talep etmeniz gerekmektedir. 

6. Discount bonusu, başvurduğunuz gün ve bir gün önceki yatırım ve çekimleriniz dikkate alınarak verilir. Bonus için başvurduğunuz gün ve bir gün önceki yatırım yaptığınız miktar, çekim miktarından fazla ise aradaki farkın %10’u kadar iade alırsınız.

7. Bu promosyondaki %10 bonus için çevrim şartı bulunmamaktadır.

8. Discount (iade) bonusu ile kazanç sağlamanız durumunda, aktif iade bonusunuz çekim talebinizde bakiyenizden düşülür.

  1. 400 TL veya üzerinde discount almış iseniz dilerseniz her hangi bir oyuna katılım sağlamadan direkt olarak para çekim talebinde bulunabilirsiniz.

10. Almış olduğunuz son discount (iade) bonusunun en fazla 30 katı kadar çekim yapabilirsiniz. Bu limiti aşan miktar bakiyeden silinir.

11. İki gün içerisinde sonuçlanmayan kupona ait iade talep edilemez. 2 gün öncesinden geçmişe dönük hiçbir bonus talebi dikkate alınmaz.

12. Tipobet365, herhangi bir promosyondaki kural ve şartları değiştirme, ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kuralları ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncu kendisine aittir.

13. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda Tipobet365 tarafından alınan kararlar bağlayıcı nitelikte olacaktır.

14. TİPOBET Genel Kuralları ve Şartları geçerlidir.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)